Re: nincs cím 2009. november 16. 12:38 Ricsi Előzmény: #154030 Akkor várjunk:) 1-2 hónap elég lesz? Ha itt tényleg bedől Ukrajna, ezt a szintet elfelejthetjük egy darabig.