Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #154209

:D

Most nem csinálok semmit...csak lemegyek a nappaliba kínai kaját ebédelni...:-))

tehát akkor most mi várható ? :D Összeomlik a kínai gazdaság ?