Re: nincs cím 2009. november 16. 15:11 BudFox Előzmény: #154209 :D Most nem csinálok semmit...csak lemegyek a nappaliba kínai kaját ebédelni...:-)) tehát akkor most mi várható ? :D Összeomlik a kínai gazdaság ?