Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: BUX0912

#149839 _pda_ Előzmény: #149831

meg, csak nem értem :DD

ráadásul nincs annyi keretem, h lejátszam :(

viszont van hati shortom és longom is egy számlán :P

Re: nincs cím

#149837 _pda_ Előzmény: #149821

ezt hívják úgy, h volatilis a piac ;-)

szerintem a daytraderek álma, nem?? :)

Re: BUX0912

#149833 akpo7 Előzmény: #149826

BUD mar csak ilyen! Bud, ha 300ig feljon, gutautest kapok es hirtelen raadok meg. :)

Re: BUX0912

#149827 Kissherceg Előzmény: #149826

komolyan... nem azért kezdtem el tőzsdézni, hogy dolgoznom is kelljen 10év múlva... persze, ha marad pénz:)

Re: BUX0912

#149826 _pda_ Előzmény: #149818

kezeltesd a májadat :))

jahhhh, és bannold ki Bud -ot mára, mert megint megemlítette a kétirányú számlát ;-)

Re: nincs cím

#149821 BudFox Előzmény: #149812

de legalább egyfelé lenne az irány..nem igy hogy egyik nap fel, másik nap le..téboly.

Re: nincs cím

#149820 akpo7 Előzmény: #149809

Es ha feljebb jon 20 ponttal, akkor kiuti a shortpakkon a stoppomat a kis kocsog! :)

250en adnek meg, jon?

BUX0912

#149816 _pda_

egon ma jól beletrafált ismét a meglátásaival, h szomorodjon rá a ...................... :)

(szigetforduló, javuló munkanélküliségi adatok)

Mi van itt? Pedig volt e…

#149815 sbbacsi

Mi van itt? Pedig volt egy zöld adat... :)

Ez érthetetlen!!! :))

Re: nincs cím

#149814 Kissherceg Előzmény: #149812

néha vért pisálunk, de ez senkit ne zavarjon.. legyen 5perc alatt 400pont mozgás...

az a gyökér amelyik veszi a hatit mit hisz?

Re: nincs cím

#149812 banyaiz Előzmény: #149809

nem panaszkodhatunk volára elmúlt három hétben fel le 1000 pontok egy-két nap alatt, tetszik.

Bár egy határozott irány még jobb lenne, de legalább lehet kereskedni. :D

Re: nincs cím

#149809 BudFox Előzmény: #149800

még a lagy leöntés előtt..valaki kitépte 20.590 ig ha jól láttam...én meg irtam be a ráadási árat 20.400 -ra :DD

nem semmi