Re: BUX0912
Kissherceg Előzmény: #149826komolyan... nem azért kezdtem el tőzsdézni, hogy dolgoznom is kelljen 10év múlva... persze, ha marad pénz:)
komolyan... nem azért kezdtem el tőzsdézni, hogy dolgoznom is kelljen 10év múlva... persze, ha marad pénz:)