Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: BUX0912

Kissherceg Előzmény: #149826

komolyan... nem azért kezdtem el tőzsdézni, hogy dolgoznom is kelljen 10év múlva... persze, ha marad pénz:)