meg, csak nem értem :DD
ráadásul nincs annyi keretem, h lejátszam :(
viszont van hati shortom és longom is egy számlán :P
meg, csak nem értem :DD
ráadásul nincs annyi keretem, h lejátszam :(
viszont van hati shortom és longom is egy számlán :P
ott volt " ha marad pénz" jó akarok lenni, lúzerkedni tudok máshol is, de itt drága:)
ezt hívják úgy, h volatilis a piac ;-)
szerintem a daytraderek álma, nem?? :)
BUD mar csak ilyen! Bud, ha 300ig feljon, gutautest kapok es hirtelen raadok meg. :)
komolyan... nem azért kezdtem el tőzsdézni, hogy dolgoznom is kelljen 10év múlva... persze, ha marad pénz:)
kezeltesd a májadat :))
jahhhh, és bannold ki Bud -ot mára, mert megint megemlítette a kétirányú számlát ;-)
beléptem adni rá:)visszateszt usába 1042sztem röv távú cél....
20301 -re állítottam be stop ot..remélem nem jön fel addig...bááár. :D
de legalább egyfelé lenne az irány..nem igy hogy egyik nap fel, másik nap le..téboly.
Es ha feljebb jon 20 ponttal, akkor kiuti a shortpakkon a stoppomat a kis kocsog! :)
250en adnek meg, jon?
15év tőzsdézés után akinek még kell dolgoznia...
egon ma jól beletrafált ismét a meglátásaival, h szomorodjon rá a ...................... :)
(szigetforduló, javuló munkanélküliségi adatok)
Mi van itt? Pedig volt egy zöld adat... :)
Ez érthetetlen!!! :))
néha vért pisálunk, de ez senkit ne zavarjon.. legyen 5perc alatt 400pont mozgás...
az a gyökér amelyik veszi a hatit mit hisz?
nem panaszkodhatunk volára elmúlt három hétben fel le 1000 pontok egy-két nap alatt, tetszik.
Bár egy határozott irány még jobb lenne, de legalább lehet kereskedni. :D
nálam is úgy van :) csak kicsit elírtam :)
még a lagy leöntés előtt..valaki kitépte 20.590 ig ha jól láttam...én meg irtam be a ráadási árat 20.400 -ra :DD
nem semmi
elnézve a bétet szép gyertyákat rajzolunk...
szerk: hétfőn nyitóban elég lesz:)