Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #149809

Es ha feljebb jon 20 ponttal, akkor kiuti a shortpakkon a stoppomat a kis kocsog! :)

250en adnek meg, jon?