Re: nincs cím 2009. november 6. 14:55 banyaiz Előzmény: #149809 nem panaszkodhatunk volára elmúlt három hétben fel le 1000 pontok egy-két nap alatt, tetszik. Bár egy határozott irány még jobb lenne, de legalább lehet kereskedni. :D