Re: nincs cím 2009. november 6. 14:53 BudFox Előzmény: #149800 még a lagy leöntés előtt..valaki kitépte 20.590 ig ha jól láttam...én meg irtam be a ráadási árat 20.400 -ra :DD nem semmi