Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #149800

még a lagy leöntés előtt..valaki kitépte 20.590 ig ha jól láttam...én meg irtam be a ráadási árat 20.400 -ra :DD

nem semmi