Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: nincs cím

#688379 KawaBazsy Előzmény: #688352

Most nézem, h a Hondán puha, gumírozott a műszerfal borítása. Nem emlékszem már, h a 3-as, vagy 4-es Golffal kezdődött ez a minőségérzet dili, de a Celica kopogós.. :-)

Re: nincs cím

#688353 Sumér harcos Előzmény: #688297

vicces:)kemény tajgai fiú:)

ezekkel kézitusáztak őseink Erdélyben Sebő Ödön idejében,akkoriban lovat emelgettek:)

mondjuk ezen a jégen egy nyergest is arrébb tolnék a tanksapka-pisztoly aktusért:)

Re: nincs cím

#688285 KawaBazsy Előzmény: #688272

Anno nekem a Mitsu Eclipse turbo reccsent 1-2 váltáskor. De úgy is adtam el.. Amúgy elsőkerekesben nem találkoztam még jobb váltóval, mint a Celica.

Re: nincs cím

#688272 Sumér harcos Előzmény: #688269

nálam recsegett a harmadik,volt is szinkrongyűrű csere,arra emléxem,

amugy jo váltó volt,jobb,mint az akkori civicé.

Re: nincs cím

#688269 KawaBazsy Előzmény: #688240

"lézerprecíz sebességváltó"

Erre is kíváncsi vagyok. A Civicé így korosan csak átlagos..

Re: nincs cím

#688265 Sumér harcos Előzmény: #688258

ez is érdekes nevvezzük-történelmi részlet:)soha nem hallottam róla,koppintásról.

az az mx3 mikor uj volt,csak lestem a pesti vásárban,hogy mi ez?tetszett hirtelen...

később már nagyon gagyinak néztem mindig,még a kocka crx-hez is...

Re: nincs cím

#688264 Sumér harcos Előzmény: #688260

ritkák egyre jobban...multkor gömbölyű suprát láttam teljes költségmentest vmi 6-7misiért,szerintem visszatolta a garázsba.:)

Re: nincs cím

#688261 Sumér harcos Előzmény: #688258

vsz. a crx del sol tuti nem menne el haszonnal,viszonylag öregek már,drágán árulják őket, szinte csak mutogatják.. eladni meg csak olcsón lehetne...:)

olcson jót nagyon nehéz,szinte lehetetlen...1.5misit meg nem sokan hajlandoak adni érte,még ha gyári is.

olcson xart,rákölteni,olcson eladni megy velük inkább...

Azé' nem sámli, hogy kih…

#688260 KawaBazsy

Azé' nem sámli, hogy kihalnak a felső kategóriás japó sportgépek. A Hahun NS-X egy van, gömbölyű Supra meg egy se. A fene gondolta volna 10 éve, h jó befektetés lehet.. :-)