like
like
Hát rá tudnék rabolni, főleg ha piros lenne.. majd figyelem a lottó sorsolást. :-)
Most nézem, h a Hondán puha, gumírozott a műszerfal borítása. Nem emlékszem már, h a 3-as, vagy 4-es Golffal kezdődött ez a minőségérzet dili, de a Celica kopogós.. :-)
vicces:)kemény tajgai fiú:)
ezekkel kézitusáztak őseink Erdélyben Sebő Ödön idejében,akkoriban lovat emelgettek:)
mondjuk ezen a jégen egy nyergest is arrébb tolnék a tanksapka-pisztoly aktusért:)
helyes:)
Amúgy erősen a "J"-vel kezdődő alvázszám dominál manapság felénk.. :-)
http://kepfeltoltes.hu/140127/G_ppark_004jj_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Anno nekem a Mitsu Eclipse turbo reccsent 1-2 váltáskor. De úgy is adtam el.. Amúgy elsőkerekesben nem találkoztam még jobb váltóval, mint a Celica.
nálam recsegett a harmadik,volt is szinkrongyűrű csere,arra emléxem,
amugy jo váltó volt,jobb,mint az akkori civicé.
tényleg volt v6 benne
"lézerprecíz sebességváltó"
Erre is kíváncsi vagyok. A Civicé így korosan csak átlagos..
Azé' az a V6 motor finom darab benne, a legkisebb, ami létezik.
Ezt nem kellett volna! Négyüléses, nyújtott Mazda MX-5, és eladó
ez is érdekes nevvezzük-történelmi részlet:)soha nem hallottam róla,koppintásról.
az az mx3 mikor uj volt,csak lestem a pesti vásárban,hogy mi ez?tetszett hirtelen...
később már nagyon gagyinak néztem mindig,még a kocka crx-hez is...
ritkák egyre jobban...multkor gömbölyű suprát láttam teljes költségmentest vmi 6-7misiért,szerintem visszatolta a garázsba.:)
vsz. a crx del sol tuti nem menne el haszonnal,viszonylag öregek már,drágán árulják őket, szinte csak mutogatják.. eladni meg csak olcsón lehetne...:)
olcson jót nagyon nehéz,szinte lehetetlen...1.5misit meg nem sokan hajlandoak adni érte,még ha gyári is.
olcson xart,rákölteni,olcson eladni megy velük inkább...