"Fornit kollega is megnyugodhat,kiderült hogy mi is van :("
Ez aztán a telepátia, eddig írni sem tudtam!! :-DD
Persze a szopórolleren mentem 1 kanyart short 270-529...:(
Hát tudták már ezt a megállapodást akiknek kellett... :S
"Fornit kollega is megnyugodhat,kiderült hogy mi is van :("
Ez aztán a telepátia, eddig írni sem tudtam!! :-DD
Persze a szopórolleren mentem 1 kanyart short 270-529...:(
Hát tudták már ezt a megállapodást akiknek kellett... :S
Kösz hogy kultúráltan válaszoltál Neki, nekem most nem sikerült volna....
OTP a 3150 s ellenáláshoz megérkezett....
nézzük mi lesz ?
hány napig tart a csoda vajon nálunk ?
Amiért neked sem lenne jó ha ennek az ellenkezője történne...
Ketseg nem fer hozza, hogy megdolgoztak a Fidesz agyat. Egyebkent nem volt kerdes, hogy bekovetkezik, Nemetorszag nem veszelyezteti EUt holmi M.o miatt. Lehet atszoltak a sracok, hogy a bozot harcos akciotok eddig tartott :D Es ami a legszebb, az a kormanyzati kommunikacio, erdemes elolvasni, tenyleg nagyon jo.
És pont hati kifutás előttre időzítették,ez már csak tuti véletlen lehet :D
Vazze és semmire nem mentem a tippemmel mert nem játszottam meg hogy lesz vmi paktum,csak nyaligátor volt de nagyon...kíváncsian várom a folytatást,mennék még egy kört a sz.pórolleren.
Fornit kollega is megnyugodhat,kiderült hogy mi is van :(
Jó hogy van aki ezt már két napja tudja,köszi viktor,nem az a gond hogy ezt megkötötted,csak azt ahogy reagáltál az első megkeresésre hogy lesz-e megállapodás,és amilyen rizsát most köré tettél...bort iszik...
Hat egy tuti, panasz nem lehet a buxra azon a teren, hogy nem mozogna az elmult fel evben. Emlekszem meg az elotte levo idoszakra, a nagy zuhanas elott, 100 pontot mozdult egesz nap. Szamomra a legmeglepobb, hogy kivetelesen jo iranyban alltam Viktor nagy valtoztatasakor. A grafikon vertikalisan mozdult el. Alig van benne horizontalis tores. Ezt aztan tenyleg nem lehetett tudni (legalabbis azon a szinten ahol mi vagyunk, masok lehet tudtak), tehat aki ugy jart mint en, az mazlista. Neha szerencse is kell. Aki bukott, azt nyugtassa a tudat, hogy mint mondtam, ezt tenyleg nem lehetett tudni, es bizony a kommunikacio (de meg a delelotti Giro Szaszos is) ennek teljesen ellent mondott, ami tuti short lehetett volna ...
na, csak kinyényszerítette a nemzetközi bankármaffia tőlünk... vagy megállapodás, vagy bóvli ?
Lehalt az oldal, pedig már írtam volna, hogy idén hamarabb jön a mikulás hozzánk.
És nem is tévedtem volna nagyot.
Sikersztori ez is. Függetlenebbek vagyunk mint valaha. :)
Hogy baxa meg ez a viktor király,mekkora pofával mondta...aztán ez lett belőle,milyen jó hogy tippként beírtam ezt délelőtt,és milyen sokbe került ez nekem :(
Hati fordított fejváll 21e fölé mutat ha jól emlékszem...Molly úgy ment át ellenállson mind kés a vajon,bakker mi van ezen a csodapiacon már megint?
Szigorúan titkos, de én úgy tudom idén előbb jön nálunk a mikulás.
hati fordított fej-váll? MOL fordított fej-váll? OTP dupla alj?
Richter fordított fej-váll?
Hoppsz,ezt szépen megugrottunk,vajon mit tudnak amit mi nem?