Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #445455

Összességében még így is van rajta haszon, nem kell féltened. Attól hogy esnénk 2000-3000 pontot, semmi nem csődölne be. Amit főztek egyék meg, nekem már így is az 5. bőrömet nyúzzák ezek az ingyenélők, én most önző vagyok, csak a saját érdekeimet nézem, ők sem foglalkoznak az enyémmel.