Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #445473És pont hati kifutás előttre időzítették,ez már csak tuti véletlen lehet :D
Vazze és semmire nem mentem a tippemmel mert nem játszottam meg hogy lesz vmi paktum,csak nyaligátor volt de nagyon...kíváncsian várom a folytatást,mennék még egy kört a sz.pórolleren.
Fornit kollega is megnyugodhat,kiderült hogy mi is van :(
Jó hogy van aki ezt már két napja tudja,köszi viktor,nem az a gond hogy ezt megkötötted,csak azt ahogy reagáltál az első megkeresésre hogy lesz-e megállapodás,és amilyen rizsát most köré tettél...bort iszik...