Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #445473

És pont hati kifutás előttre időzítették,ez már csak tuti véletlen lehet :D

Vazze és semmire nem mentem a tippemmel mert nem játszottam meg hogy lesz vmi paktum,csak nyaligátor volt de nagyon...kíváncsian várom a folytatást,mennék még egy kört a sz.pórolleren.

Fornit kollega is megnyugodhat,kiderült hogy mi is van :(

Jó hogy van aki ezt már két napja tudja,köszi viktor,nem az a gond hogy ezt megkötötted,csak azt ahogy reagáltál az első megkeresésre hogy lesz-e megállapodás,és amilyen rizsát most köré tettél...bort iszik...