Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #445471Hogy baxa meg ez a viktor király,mekkora pofával mondta...aztán ez lett belőle,milyen jó hogy tippként beírtam ezt délelőtt,és milyen sokbe került ez nekem :(
Hogy baxa meg ez a viktor király,mekkora pofával mondta...aztán ez lett belőle,milyen jó hogy tippként beírtam ezt délelőtt,és milyen sokbe került ez nekem :(