Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

sbbacsi Előzmény: #445472

Lehalt az oldal, pedig már írtam volna, hogy idén hamarabb jön a mikulás hozzánk.

És nem is tévedtem volna nagyot.

Sikersztori ez is. Függetlenebbek vagyunk mint valaha. :)