Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: nincs cím

#443687 Frontin Előzmény: #443683

Jó reggelt! Nem úgy fest egyelőre hogy itt komoly esés lesz ma. Otp-t úgyis visszahúzzák, Mol olyan bika hogy csak na, RG. nem tud esni egy centit se, Teló játszótér.

Re: fd

#443680 exmnbs1 Előzmény: #443672

Berlusconi már kétszer illetve bizalmi szavazással együtt háromszor tért vissza a hatalomba

Re: fd

#443672 Frontin Előzmény: #443561

Szia Ex, örülök hogy látlak! Érdekes lesz ez az olasz dolog, komoly ellentétek fognak itt még egymásnak feszülni, elég csak az általad belinkelt cikkből kiragadni az északi liga(a pénz ott van mint tudjuk) álláspontját, hogy ha nincs ellenzék, akkor onnantól kezdve demokráciáról sem nagyon lehet beszélni. Persze gondolom azért a háttérben komoly alkudozás folyt az ügyben, hogy mindenkinek jusson hely az asztalnál. Ezek még egy irányba úgysem nagyon tudtak menni, és csodálkoznék azon, ha ez most döccenőmentesen tudna működni. Mondjuk demokrácia nálunk sincsen, de legalább élnének a lehetőséggel vezetőink.

Re: fd

#443665 BudFox Előzmény: #443554

Ma egész nap nem tudok itt lenni...remélem nem lesz egy "leminősítési rally" , hanem szépen elindulunk lefele.

Re: fd

#443559 exmnbs1 Előzmény: #443556

nézted az olasz szavazás eredményét?

630-ból 250-en nem nyomtak gombot illetve ott sem voltak

nem lesz ez olyan egyszerű menet mint amennyire örömködtek

Re: fd

#443556 Frontin Előzmény: #443554

Bocs, természetesen egyelőre nem leminősítések, a Fitch esetében "csak" negatív kilátásba, az SnP esetében figyelőlistára negatív kilátással kerültünk. Bár ahogyan a PF-es cikket olvastam az imént a leminősítések gyakorlatáról, az SnP esetében tulajdonképpen szinte biztos a leminősítés, a kérdés csak az hogy jövő héten, vagy egy hónap múlva kerül rá sor, a Moodys pedig olybá tűnik csak azért vár, mert nem ő akar lenni az első. Meglátjuk.

Re: fd

#443554 Frontin Előzmény: #443518

Az olaszországi történések csak ürügyként szolgáltak, v.mi kamuval meg kellett indokolni odakint, hogy mire generáljanak a pénteki illikvid amerikai piacon egy emelkedést. Minden ami olszországban történt a hét vége felé, már tudták a hét elején. Egyszóval, az ítéletet majd a hétfői nap mondja ki, ha akkor is komoly emelkedés bontakozna ki amcsiknál mondjuk a lokális csúcsok fölé, és azt meg is tudják tartani, akkor talán elhiszem hogy ez egy tartósabb emelkedés kezdete is lehet év végéig. Hogy mi minek örültünk, nem tudom. Talán annak, hogy mindenki biztosra vette hogy az SnP leminősít minket bóvliba, és ehhez képest "csak" negatív kilátásba tettek. Izgalmas nap lesz a holnapi, sajnos ötletem sincs mi fog történni. Vagy fölfelé megyünk még áttörve az 50 napost, és talán felmegyünk a résig (betölteni talán nem fogjuk), de ha nagyon happy lesz amcsi futi, akkor még meg is "réseltetnek" minket. Lefelé ha mennénk, akkor talán első körben visszacsoroghatnánk(lefelé sajnos csak azt tudunk) 600 környékére, bár lévén nincsen előttem grafi, ezért nem tudom a pontos szinteket. Jelen pillanatban sajnos nem érzem azt, hogy a pénteki-szombati leminősítések olyan nagyon megtámogatnák hétfőn az esést, bár remélem nem lesz igazam.

Re: .........

#443523 Alexander Előzmény: #443510

Ha longolsz, akkor egy hiteles ember vagy, még ha ellentétes poziban is vagyunk, kívánom hogy nyerőben tudj kiszállni. A kérdés a hati long fedezet elégségessége, és a türelem -az én jövőképem szerint. Lehet hogy neked lesz igazad, és kaszálni fogsz. -erre az esetre visszatérünk akkor a témához egy megkövetés erejéig.

Re: nincs cím

#443520 BudFox Előzmény: #443515

MOL -ban 3 Mrd azért nem kevés szerintem..OTP 7 Mrd körül...átlag alatti..Mol mondjuk átlag feletti inkább... Ricsit, Telekom nulla.

hétfőn ha lefelé lesz nagyobb forgalom akkor az mutatja az igazi irányt.

Re: nincs cím

#443519 BudFox Előzmény: #443511

Mondjuk egész USA -t az Olasz hírek mozgatták tegnap...valami örömködés kellett a hétvégére. hát húzták fölfelé az egész világot... tudták már szerintem hogy Berlusconi lemond...

most mondta a rádió : " Az olaszok már hétfő reggelre, a tőzsdenyitásra mindenképpen egy működő új kabinetet szeretnének"

micsoda véletlen :-))))) TŐZSDENYITÁSRA ....a többi más dolog nem is számít...áhh..nevetséges....szerencsejátékot játszik az összes vezető beosztású ember :D

ezt már tudták tegnap szerintem...ezért vették..a bankármaffia beépített Olasz emberei már minden lezsírotrak.