Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #443511Mondjuk egész USA -t az Olasz hírek mozgatták tegnap...valami örömködés kellett a hétvégére. hát húzták fölfelé az egész világot... tudták már szerintem hogy Berlusconi lemond...
most mondta a rádió : " Az olaszok már hétfő reggelre, a tőzsdenyitásra mindenképpen egy működő új kabinetet szeretnének"
micsoda véletlen :-))))) TŐZSDENYITÁSRA ....a többi más dolog nem is számít...áhh..nevetséges....szerencsejátékot játszik az összes vezető beosztású ember :D
ezt már tudták tegnap szerintem...ezért vették..a bankármaffia beépített Olasz emberei már minden lezsírotrak.