Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #443511

Mondjuk egész USA -t az Olasz hírek mozgatták tegnap...valami örömködés kellett a hétvégére. hát húzták fölfelé az egész világot... tudták már szerintem hogy Berlusconi lemond...

most mondta a rádió : " Az olaszok már hétfő reggelre, a tőzsdenyitásra mindenképpen egy működő új kabinetet szeretnének"

micsoda véletlen :-))))) TŐZSDENYITÁSRA ....a többi más dolog nem is számít...áhh..nevetséges....szerencsejátékot játszik az összes vezető beosztású ember :D

ezt már tudták tegnap szerintem...ezért vették..a bankármaffia beépített Olasz emberei már minden lezsírotrak.