Re: fd
Frontin Előzmény: #443561Szia Ex, örülök hogy látlak! Érdekes lesz ez az olasz dolog, komoly ellentétek fognak itt még egymásnak feszülni, elég csak az általad belinkelt cikkből kiragadni az északi liga(a pénz ott van mint tudjuk) álláspontját, hogy ha nincs ellenzék, akkor onnantól kezdve demokráciáról sem nagyon lehet beszélni. Persze gondolom azért a háttérben komoly alkudozás folyt az ügyben, hogy mindenkinek jusson hely az asztalnál. Ezek még egy irányba úgysem nagyon tudtak menni, és csodálkoznék azon, ha ez most döccenőmentesen tudna működni. Mondjuk demokrácia nálunk sincsen, de legalább élnének a lehetőséggel vezetőink.