Hozzászólás
hosszhuszárvalami nem tiszta, egyik nagybüfi sem tudta, hogy leminősítés van kilátásban?
mert megvették a magyar piacot pénteken, ahogy látom...
valami nem tiszta, egyik nagybüfi sem tudta, hogy leminősítés van kilátásban?
mert megvették a magyar piacot pénteken, ahogy látom...