nem tudom örüljek-e???????????????????????????? vagy Őrüljek
nem tudom örüljek-e???????????????????????????? vagy Őrüljek
"Rába napi:
A tegnap írt cikket máris igazítani kell a piaci változáshoz, ugyanis csütörtökön valaki nagyon megunta és két kézzel szórta a piacra a papírokat, így a rövid távú emelkedés esélyei elszálltak. A középtávú emelkedő trend tart, így rövidesen ismét próbálkozhat felfelé.
Ellenállások: 984 ft. Támasz: 915-920ft."
http://www.mfor.hu/cikkek/Egy_helyben_topogva___megsem_megyunk_felfele_.html
"“Előfordulhat, hogy nem teljesedik ki az alakzat, és hamarabb indul az A ponthoz (ez esetben ez már megtörténhetett), de a teljes bizonyossághoz még kell várni néhány napot.” – írtuk tegnap. Félelmünk beigazolódott, és erre nem is kellett várni sokáig, tegnap letörte a trendcsatornát, rengeteg stop megbízás aktiválódott. Ezzel ki is jelölte az A pontot, most indulhat vissza a B pontig (várhatóan 950-970 Ft közé).
Támasz: 917 Ft (Fibo 38,2 %) | Ellenállás: 943 Ft (Fibo 50 %)"
http://www.trendlines.hu/2010/10/22/irany-nelkul-technikai-elemzes-3/
Ez gáz, ahogy elnézem forgalommal estünk... Én céges bizbaszon stop meg kódgenerátor nélkűl... ****a... hétfő előtt kiszalnom esélytelen... :(
Szernitem nem, nem hinném hogy elmulasztotta volna a "bejelentési kötelezettségét" :-))
Vett???
Komolyan vett volna?!
A p..a!
Akkor dobnom kellett volna 980 -on és nem hallgatni TA gurukra!
Most ültem gép elé ...
Hát, erre nem számítottam ...
925 - 920 vétel teljesült ...
Mi történt?
Ma nagyon megszívtam ezzel, pedig a legutóbbi eset után megfogadtam, hogy a kereskedési táblámról is törlöm... Tipikus leátlagolós hiba volt, a 967-es pakkom átlagát vittem le 945-re, majd 934-en kivert a stop, átlagolás nélkül fele ekkor bukta lett volna, grrr...
Ez egyenlőre inkább xar, mint biztató. 900 környéke talán még tart, de ma 120-125k nagy eladás volt / egyben 4k és feletti tételek/. Ez hozott -5%-ot. Most lehet kicsit pihentetik 1-2 nap, mert nem lenne aki felszívja az öntéseket. De meglátjuk.
Pár nap pihi volt és elkezdett zöldülni. 880 magasságában jó vétel lehet újra.
Még a te rajzodon is látszik a február 5. e környéke akkor is lepadlóztatták, utána eléggé érdekesek lettek a következő hónapok.
880-on veszek a pakkhoz.
Elsőre nem néz ki valami fényesen, de ha akar valaki szépet és jót is belelehet magyarázni a chartba! :)
egy ilyen hír miatt ki vesz részvényt? persze jót tesz a megítélésnek, de a fundamentumokon nm változtat. pl. az OTP-t meghúzták azért mert az év bankjának válaszották többször is? nm.
Gondolod nem azért fényezték, mert már tudták a törvénytervezetet (és még előtte húzzanak rajta valamennyit)?
(Az általad linkelt cikk alapján nem lennék meglepve.)
ez a hír pont nm olyan, mint amire érvényes a szabály.