Hümm ... hümm ...
900 is kaptam.
Kezdek besokallni belőle ...
Lassan 50% -om Rába lesz ...
No, még talán 880 -on egy próba - oszt, ölég is ...
Hümm ... hümm ...
900 is kaptam.
Kezdek besokallni belőle ...
Lassan 50% -om Rába lesz ...
No, még talán 880 -on egy próba - oszt, ölég is ...
Remélem lesznek azért okos külföldi alapok, akik a "jóárasított" pépöröket meg megveszik.
http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=140325&is=1
Ha ezt mind eladnák ..
Sztem 80-at simán kiöntik, de akkor stoppok is repülnek.
Eshet 50-ig is.
Egist még csak egyenesekkel szúrkálják, horog később jön. BUMIX szép kövér mínuszban.
De csúnya...
882
880-on végre védőfal látszik, 17k. Itt érdemes lehet már csipegetni, csak aztán nehogy kiderüljön, hogy a pénztárnak van még önteni valója.
Majd ha megöntik az egist láthatjuk h áttérnek a nagyobbakra.
Majd kiderül, de a helyükben én is így kezdeném, először az apraját, mert azokkal lehet nagyot bukni.
Ha befejezték a kis papírokat, jöhetnek a nagyobbak?
Ma az FHB is társult hozzájuk.
szerk: Jött a TVK is.
Én még otira vevő lettem volna abban bízva, hogy ezzel fogják visszahúzni a BUX-ot zárásra, de látva az eddigieket, kezdek kételkedni ebben a visszahúzásban.
Igen, most kispapírokkal nem mernék most kezdeni, ki tudja melyiket találják még be.
Én inkább mozizok, RFV-be, Rábába most belenyúlni "életveszély".
Rohadt BUX-ot tuti visszahúzzák közel -1%-ról vagy OTP-vel vagy MOL-lal.