Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Én gyűjtök még hozzá., m…

#317285 Stoki

Én gyűjtök még hozzá., majd lesz valahogy

Re: nincs cím

#317278 zeeh_ Előzmény: #317276

"Rába napi:

A tegnap írt cikket máris igazítani kell a piaci változáshoz, ugyanis csütörtökön valaki nagyon megunta és két kézzel szórta a piacra a papírokat, így a rövid távú emelkedés esélyei elszálltak. A középtávú emelkedő trend tart, így rövidesen ismét próbálkozhat felfelé.

Ellenállások: 984 ft. Támasz: 915-920ft."

http://www.mfor.hu/cikkek/Egy_helyben_topogva___megsem_megyunk_felfele_.html

Re: nincs cím

#317276 zeeh_ Előzmény: #317215

"“Előfordulhat, hogy nem teljesedik ki az alakzat, és hamarabb indul az A ponthoz (ez esetben ez már megtörténhetett), de a teljes bizonyossághoz még kell várni néhány napot.” – írtuk tegnap. Félelmünk beigazolódott, és erre nem is kellett várni sokáig, tegnap letörte a trendcsatornát, rengeteg stop megbízás aktiválódott. Ezzel ki is jelölte az A pontot, most indulhat vissza a B pontig (várhatóan 950-970 Ft közé).

Támasz: 917 Ft (Fibo 38,2 %) | Ellenállás: 943 Ft (Fibo 50 %)"

http://www.trendlines.hu/2010/10/22/irany-nelkul-technikai-elemzes-3/

Ez gáz, ahogy elnézem fo…

#317215 Koffein

Ez gáz, ahogy elnézem forgalommal estünk... Én céges bizbaszon stop meg kódgenerátor nélkűl... ****a... hétfő előtt kiszalnom esélytelen... :(

Re: nincs cím

#317184 Fornit Előzmény: #317183

Szernitem nem, nem hinném hogy elmulasztotta volna a "bejelentési kötelezettségét" :-))

Re: nincs cím

#317172 GáborGábor Előzmény: #317156

Most ültem gép elé ...

Hát, erre nem számítottam ...

925 - 920 vétel teljesült ...

Mi történt?

Re: nincs cím

#317156 Scipio Előzmény: #316991

Ma nagyon megszívtam ezzel, pedig a legutóbbi eset után megfogadtam, hogy a kereskedési táblámról is törlöm... Tipikus leátlagolós hiba volt, a 967-es pakkom átlagát vittem le 945-re, majd 934-en kivert a stop, átlagolás nélkül fele ekkor bukta lett volna, grrr...

Re: nincs cím

#317153 apafi Előzmény: #317145

Ez egyenlőre inkább xar, mint biztató. 900 környéke talán még tart, de ma 120-125k nagy eladás volt / egyben 4k és feletti tételek/. Ez hozott -5%-ot. Most lehet kicsit pihentetik 1-2 nap, mert nem lenne aki felszívja az öntéseket. De meglátjuk.

Re: nincs cím

#317150 zeeh_ Előzmény: #317147

Pár nap pihi volt és elkezdett zöldülni. 880 magasságában jó vétel lehet újra.

Re: nincs cím

#317147 bargain_hunter Előzmény: #317145

Még a te rajzodon is látszik a február 5. e környéke akkor is lepadlóztatták, utána eléggé érdekesek lettek a következő hónapok.

880-on veszek a pakkhoz.

Re: nincs cím

#317141 holnor Előzmény: #317136

egy ilyen hír miatt ki vesz részvényt? persze jót tesz a megítélésnek, de a fundamentumokon nm változtat. pl. az OTP-t meghúzták azért mert az év bankjának válaszották többször is? nm.

Re: nincs cím

#317136 learn Előzmény: #317122

Gondolod nem azért fényezték, mert már tudták a törvénytervezetet (és még előtte húzzanak rajta valamennyit)?

(Az általad linkelt cikk alapján nem lennék meglepve.)