Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #316991

Ma nagyon megszívtam ezzel, pedig a legutóbbi eset után megfogadtam, hogy a kereskedési táblámról is törlöm... Tipikus leátlagolós hiba volt, a 967-es pakkom átlagát vittem le 945-re, majd 934-en kivert a stop, átlagolás nélkül fele ekkor bukta lett volna, grrr...