Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #317145Még a te rajzodon is látszik a február 5. e környéke akkor is lepadlóztatták, utána eléggé érdekesek lettek a következő hónapok.
880-on veszek a pakkhoz.
Még a te rajzodon is látszik a február 5. e környéke akkor is lepadlóztatták, utána eléggé érdekesek lettek a következő hónapok.
880-on veszek a pakkhoz.