Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

GáborGábor Előzmény: #317181

Vett???

Komolyan vett volna?!

A p..a!

Akkor dobnom kellett volna 980 -on és nem hallgatni TA gurukra!