Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Re: Dobravícseee!

#488660 Bendeguz Előzmény: #488593

Ki ez a Bartos? Jó ideje ajánlgatja mindenki, de gusztustalan feje van én meg előítéletes vagyok, így sose néztem meg egy videóját se.

Re: Dobravícseee!

#488593 Fornit Előzmény: #487769

Hát elcsalták ahogy vártam. Pedig a Möster több szavazatot kapott mint az összes többi eggyüttvéve.

(Oszt akko mégis mijen diktatúra öllen tüntizgetnek??)

Re: nincs cím

#488355 Wall street Előzmény: #488354

Sherlock Holmes szülőatyja, Sir Arthur Conan Doyle egyszer Franciaországban töltötte nyári szabadságát. Amikor hazafelé utazott, Párizsban beszállt egy bérkocsiba.

- Hová vihetem, Mr. Doyle? - kérdezte a kocsis.

- Találkoztunk már valamikor, hogy tudja a nevem? - kérdezte a meghökkent író.

- Nem, uram még sosem. Viszont olvastam az újságban, hogy Marseillesben töltötte a szabadságát, és hát ez az a hely, ahol a Marseillesből érkezők szoktak kocsit fogni. A napbarnított bőre azt sugallta, hogy éppen vakációról tér haza. A ruhája alapján egyből látni Önön, hogy angol és nem francia. Ezeket a részinformációkat összerakva végül arra a következtetésre jutottam, hogy Ön csakis Sir Arthur Conan Doyle lehet.

- Ez fantasztikus. Ön olyan vaslogikával rendelkezik, mint az általam kitalált Sherlock Holmes! - lelkendezett az író.

- Ugyan, ez azért túlzás - szerénykedett a taxis. - Az is sokat segített, hogy az egyik bőröndjén ott volt a neve.

Re: nincs cím

#488354 Wall street Előzmény: #488353

Történt egyszer egy egyetemen, hogy az emberi nyál összetételét vizsgálták az ifjú orvostanhallgatók. A dolog úgy történt, hogy a mikroszkóp lencséje alá helyezett tárgylemezen helyet foglaló minta képét szép nagy formátumban kivetítették az első falra és a professzor az illusztráció segítségével magyarázott hosszasan. Egy idő után azonban - az anyag illékony volta miatt - újabb mintára volt szükség. A professzor megkérte az egyik csinos medikát, hogy legyen segítségére a hiányzó minta pótlásában.

A hölgy a felkérésnek maradéktalanul eleget tett, majd a mikroszkóp alá helyezték ismét a tárgylemezt. Na ezt a pillanatot a leányzó egy életre megjegyezte...

Ugyanis a kép közepén feltűnt egy jól felnagyított, vergődő, egysejtű ostoros...

A leányzó tűzvörösen, rohant ki az óráról, a professzor csak nézett utána egy kicsit, majd csak ennyit fűzött a dologhoz:

- Hát igen. Ideális körülmények között hetekig is elélnek...

Re: nincs cím

#488353 Wall street Előzmény: #488352

Egyik reggel a Bumerángban (Sláger Rádió) SMS-eket olvastak a hallgatóktól:

- "Üzenem a Kopasz Mercisnek aki az előbb beintett, hogy a mellette ülő szőke háromszor megvolt. A fehér Opeles."

Tíz perc múlva a válasz:

- "A Mercis vagyok, az Opelesnek üzenem, hogy a szőke akit hátulról látott, az öcsém."

Re: nincs cím

#488352 Wall street Előzmény: #488349

VODAFONE ügyfélszolgálat aranyköpései:

Ügyfél: Vettem maguknál egy mobiltelefont, de nem működik!

Hotline: Ha megpróbálja felhívni a telefonját, mit hall?

Ügyfél: Ez a szám nem kapcsolható.

Hotline: És milyen hálózaton van éppen a telefon?

Ügyfél: Hálózat?

Hotline: Mit lát, mi van a telefon képernyőjére írva?

Ügyfél: Semmit.

Hotline: Semmit?

Ügyfél: Semmit, teljesen üres.

Hotline: Uram, bekapcsolta maga a telefonját?

Ügyfél: Bekapcsolni?

- Vodafone ügyfélszolgálat, Endrődi Csaba vagyok, miben segíthetek?

- Halló. Kovács Szilárddal szeretnék beszélni.

- Vodafone dolgozó?

- Nem vagyok Vodafone dolgozó, de ez magának miért fontos?

- Nem maga, hanem a Kovács Szilárd nevű úr, akit keres, a Vodafone-nál dolgozik?

- Igen, vele szeretnék beszélni.

- Keresem... Nem... Nálunk nem dolgozik ilyen nevű kolléga.

- Köszönöm, viszont hallásra.

Ügyfél: Tényleg igaz, hogy a Vodafon csomagom hétvégi percdíja 12 forint?

HotLine: Igen, így van...

Ügyfél: Akkor is ha Vodafone-t hívok, meg ha Pannont, Westelt, vagy MADZAGOSAT?

- Jóestét, valami gond van a telefonommal, nem tudok SMS-t küldeni, pedig fontos lenne...

- Jelenleg karbantartás van a központban, ezért nem működik az SMS szolgáltatás.

- Aha... akkor nem tudna a nevemben elküldeni egy sürgős SMS-t? Én itt vagyok az Árpád híd budai hídfőjénél, a barátnőm meg a túloldalon a pesti hídfőnél, és üzenni kéne neki, hogy jöjjön át, mert itt várom...

- Sajnos én sem tudok üzenni, de miért nem próbálja meg felhívni?

- Öööööö... ja jó... tényleg...! Köszönöm a segítséget!

Ügyfél: Jónapot, a számlainformációmat szeretném lekérdezni.

HotLine: A számlaegyenlegére gondol? Azt itt az ügyfélszolgálaton meg tudjuk Önnek mondani.

Ügyfél: És annak mi a száma?

HotLine: Az ügyfélszolgálatnak? 1270. De most is ezen hívott minket..

Üf: Igen, de azért leírom... szóval tizenkettőőőő-hetven... jó, köszönöm, akkor máris hívom őket, viszhall!

Hotline: ???

Ügyfél: Pár órája az a gondom, hogy nem csörög a telefonom amikor hívnak.

HotLine: Valószínuleg bekapcsolta a néma üzemmódot. Lát a kijelzőn egy áthúzott hangjegyet?

Ügyfél: Igen, de nekem nem ez a gondom, hanem amint már mondtam...

Hotline: De igen, ez lesz a gond. Próbálja meg hosszan nyomni a telefon bal oldalán levő gombot, és így kikapcsolja a néma üzemmódot...

Ügyfél: Jó-jó tudom, ezt már próbáltam, értek annyira ehhez a telefonhoz, higgye el...

HotLine: Értem, akkor legyen szíves megnyomni azt a gombot, amelyiken egy kis piros telefon vany...

Ügyfél: Most így beszélgetés közben?

HotLine: Igen.

Ügyfél: Rendben... (megszakadt...)

Ügyfél: Jónapot kívánok! Megpróbálom beütni a Pink kódom, de csak csillagokat látok!

HotLine: Ez természetes. Mert a szám titkos, tehát Ön csak csillagokat fog látni.

Ügyfél: Akkor honnan tudjam, hogy mit ütöttem be?

Ügyfél: Problémám van a készülékkel...

Hotline: Milyen típusú készüléke van?

Ügyfél: Hát Vodafone!

HotLine: Értem, de a készülék típusára értettem, Motorola, Ericcson, Nokia...?

Ügyfél: Mondtam már, hogy Vodafone! Ha nem az lenne, nem magukat hívtam volna!

Ügyfél: Jónapot, én egy Vidamaxot akarnák feltőteni, de valami keresztet is kér ami nincs rajta a kártyán, csak a sok szám...

Hotline: A kettőskereszt billentyűt kell megnyomni, ami a telefonján van...

Ügyfél: Jaaaa... de melyik? Ez a hópehely vagy a létra?

Ügyfélszolgálat: Kérem akkor vegyen elő egy papírt és ceruzát, és akkor lediktálom Önnek...

Ügyfél: Kisfiam, hozd ide... Nem, ne a tollat, a bácsi ceruzát mondott...

Re: nincs cím

#488349 Wall street Előzmény: #488348

Mórickát felelteti a matektanár:

- Ha van öt kiló almám, és kilónként hat forintot kérek, mennyit fizetsz érte?

- Huszonöt forintot.

- Kisfiam buta vagy! Elégtelen!

Most Móricka padtársa a soros, de még oda súgja neki Móricka:

- Te se adj neki érte többet!

Re: nincs cím

#488348 Wall street Előzmény: #488346

A matektanár bemegy a patikába:

- Kérek egy doboz B12-es vitamintablettát.

- Sajnos az éppen elfogyott.

- És milyen van még?

- Csak B6-os.

- Akkor kérek abból kettőt.

A tanító néni a rendőr g…

#488346 Wall street

A tanító néni a rendőr gyerekéhez:

- Pistike, az volt a feladat, hogyha valaki öt kilométert tesz meg gyalog, egy óra alatt, akkor mennyi időre van szüksége 18 kilométer megtételéhez! Miért nem csináltad meg a leckét?

- A papám segít benne, de még mindig úton van.

Dobravícseee!

#487769 Fornit

Alternatív Elnökválasztási döntö: 7 jelölt versenye MA este 7-től a Merlin Színházban!

Élőben közvetítjük az interneten, a közvetítést a Milla facebook oldalán tesszük elérhetővé a döntő kezdetekor, szavazógép ugyanitt a döntő ideje alatt.

A győztes beiktatása a Milla március 15-i tüntetésén lesz.

A jelöltek között Bartos Cs. István. Érik a Bartosista hatalomátvétel, öste héttől lehet szavazni tovarisok :))

Megkoronázzák e a Möstert 15-én?

Szpásszíbááá!

Egy forradalmi buzdító dal:

(komolyra fordítva: Ennek a milla liberális fészbúk csoport számára a Möster megválasztása katasztrófa lönne mivel sztem politikai szerepvállalásra készülődnek. Ezért vsz megpróbálják elcsalni vhogyan hogy egy civil szervezetes jelölt nyerjen. Ha a tüntijükön álamfőnek kiáltják ki a Möstert, aki esetlög a szinpadjukon megzabál egy gumilabdát azzal a pol. öngyit követnének el. Pedig a legjobbak közé toronymagasan 22% jutott szemben a többi 3-4%-ossal)

Vicces és elgondolkodtattó, legfőképp tanúlságos

#487421 Rozsdáskilincs

A halász hazatér fatörzsből vájt csónakján a napi halászatból és találkozik egy külföldi piackutató szakemberrel, aki ebben a fejlődő országban dolgozik. A piackutató azt kérdezi a halásztól, hogy miért jött haza olyan korán. A halász azt feleli, hogy tovább is maradhatott volna, de elég halat fogott ahhoz, hogy gondoskodjon a családjáról.

- Mivel tölti az idejét? - kérdezi a szakember.

- Hát, például halászgatok. Játszom a gyerekeimmel. Amikor nagy a forróság, lepihenünk. Este együtt vacsorázunk. Összejövünk a barátainkkal és zenélünk egy kicsit - feleli a halász. A piackutató itt közbevág, és ezt mondja:

- Nézze, nekem egyetemi diplomám van, és tanultam ezekről a dolgokról. Segíteni akarok magának. Hosszabb ideig kellene halásznia. Akkor több pénzt keresne, és hamarosan egy nagyobb csónakot tudna vásárolni ennél a kis kivájt fatörzsnél.

Nagyobb csónakkal még több pénzt tudna keresni, és nem kellene hozzá sok idő, máris szert tudna tenni egy több csónakból álló halászflottára.

- És azután? - kérdezi a halász.

- Azután ahelyett, hogy viszonteladón keresztül árulná a halait, közvetlenül a gyárnak tudná eladni, amit fogott, vagy beindíthatna egy saját halfeldolgozó üzemet. Akkor el tudna menni ebből a porfészekből Párizsba vagy New Yorkba, és onnan irányíthatná a vállalkozást. Még azt is fontolóra vehetné, hogy bevezesse a tőzsdére az üzletet, és akkor már milliókat kereshetne.

- Mennyi idő alatt tudnám ezt elérni? - érdeklődik a halász.

- Úgy 15-20 év alatt - válaszolja a piackutató.

- És azután? - folytatja a kérdezősködést a halász.

- Ekkor kezd érdekessé válni az élet - magyarázza a szakember. - Nyugdíjba vonulhatna. Otthagyhatná a városi rohanó életformát, és egy távoleső faluba költözhetne.

- És azután mi lenne? - kérdezi a halász.

- Akkor volna ideje halászgatni, játszani a gyermekeivel, a nagy forróság idején lepihenni, együtt vacsorázni a családjával és összejönni a barátaival zenélgetni kicsit...

Re: nincs cím

#486875 hAliG Előzmény: #486098

Két székely vágja a fát, télen a nagy hidegben, majd kérdi az egyik:

- Te komám, hol van a füles sapkád?

- Tudod, amióta volt egy balesetem nem hordom!

- Milyen baleseted volt?

- Megkínáltak pálinkával és nem hallottam!

- Nagypapa! Koporsós tem…

#486098 kosami

- Nagypapa! Koporsós temetést kérsz, vagy inkább hamvasszunk?

- Lepjetek meg