Dobravícseee!
FornitAlternatív Elnökválasztási döntö: 7 jelölt versenye MA este 7-től a Merlin Színházban!
Élőben közvetítjük az interneten, a közvetítést a Milla facebook oldalán tesszük elérhetővé a döntő kezdetekor, szavazógép ugyanitt a döntő ideje alatt.
A győztes beiktatása a Milla március 15-i tüntetésén lesz.
A jelöltek között Bartos Cs. István. Érik a Bartosista hatalomátvétel, öste héttől lehet szavazni tovarisok :))
Megkoronázzák e a Möstert 15-én?
Szpásszíbááá!
Egy forradalmi buzdító dal:
(komolyra fordítva: Ennek a milla liberális fészbúk csoport számára a Möster megválasztása katasztrófa lönne mivel sztem politikai szerepvállalásra készülődnek. Ezért vsz megpróbálják elcsalni vhogyan hogy egy civil szervezetes jelölt nyerjen. Ha a tüntijükön álamfőnek kiáltják ki a Möstert, aki esetlög a szinpadjukon megzabál egy gumilabdát azzal a pol. öngyit követnének el. Pedig a legjobbak közé toronymagasan 22% jutott szemben a többi 3-4%-ossal)