Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Wall street Előzmény: #490662

A tigris egyik reggel nagyszerűen érezte magát, és elindult az erdőbe. Találkozott egy kis majommal, és ráordított:

- "Na ki a legfélelmetesebb állat a dzsungelben?"

A kis majom nagyon félt a tigristől, és reszkető hangon így felelt neki:

- Hát persze, hogy te vagy a legfélelmetesebb állat mind közül.

Kis idő múlva a tigris találkozott egy medvével és ráordított:

- "Na ki a legerősebb állat a dzsungelben?"

A medve nagyon megrettent, egész testében remegett, és így szólt:

- Hatalmas tigris, te vagy a legerősebb állat a dzsungelben mind közül.

A tigris már rettentő elégedett volt magával, amikor szembetalalkozott az elefánttal. Az elefánt éppen valami növényt rágcsált, amikor a tigris ráordított:

- "Na ki a legerősebb állat a dzsungelben?"

Az elefánt megragadta a tigrist az ormányával, felemelte, majd odavágta a földhöz, újra felvette, és addig rázta, amíg a tigrisből csak narancssárga és fekete foltokat lehetett látni, majd végül egy közeli fához vágta nagy mérgesen.

A tigris, miután összeszedte magát, így szólt az elefánthoz:

- Csak azért, mert nem tudod a választ, még nem kell ilyen dühösnek lenned...