Re: Dobravícseee! 2012. március 12. 13:49 Bendeguz Előzmény: #488593 Ki ez a Bartos? Jó ideje ajánlgatja mindenki, de gusztustalan feje van én meg előítéletes vagyok, így sose néztem meg egy videóját se.