Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Dobravícseee!

Fornit Előzmény: #487769

Hát elcsalták ahogy vártam. Pedig a Möster több szavazatot kapott mint az összes többi eggyüttvéve.

(Oszt akko mégis mijen diktatúra öllen tüntizgetnek??)