Re: Dobravícseee! 2012. március 12. 10:46 Fornit Előzmény: #487769 Hát elcsalták ahogy vártam. Pedig a Möster több szavazatot kapott mint az összes többi eggyüttvéve. (Oszt akko mégis mijen diktatúra öllen tüntizgetnek??)