A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK !
Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG ! :D :D
A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK !
Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG ! :D :D
Csak a hülyék agresszívek. Elhiszed, vagy kiverjem a fogadat ?
:D Háát illyet :))))
- Mi a különbség egy papagáj és az anyós között?
- ???
- A papagájt megtaníthatod kedves dolgokat mondani.
Az öreg hölgy papagájt szeretne venni, ezért elmegy a kisállat-kereskedésbe. Sokáig nézegeti a papagájokat, majd megkérdezi az egyiktől
- Na, te cifratollpamacs, tudsz-e beszélni?
- És te vén madárijesztő, tudsz-e e repülni? :)))))))))))
Három papagáj elrabol egy templomból egy papagájt. Mennek az őserdőben, hirtelen az egyik észrevesz egy vízesést és felkiált
- Mi a f*sz csobog?
Ezt megjegyzi a papagáj. Mennek tovább, összetalálkoznak egy óriási nagy majomcsordával, felkiált egy másik
- Szerencse, hogy lehúztam a fejemet, különben kib*szta volna a szememet!
Ezt is megjegyzi a papagáj. Mennek a sivatagban, látnak egy döglött tevét. Felkiált a harmadik
- Rúgd tökön, hátha csak szimulál!
Ezt is megjegyzi a papagáj.
A madár valahogy visszakerül a templomba, a pap éppen keresztel egy gyereket. A papagáj felkiált
- Mi a f*sz csobog? - Erre a pap eldobja a keresztet.
-Szerencse, hogy lehúztam a fejemet, különben kib*szta volna a szememet! - A pap elájul, a papagáj folytatja
- Rúgd tökön, hátha csak szimulál!
Hazamegy a férfi, kinyitja az ajtót, látja, hogy a lakása tele van szénnel. Odamegy a papagájhoz és ezt mondja neki
- Te rendeltél szenet?
- Nem.
- Te rendeltél szenet?
- Nem.
- Ha nem mondod meg, odaszegezem a szárnyad a falhoz! Te rendeltél szenet?
- Nem.
Odaszegeli az egyik szárnyát.
- Te rendeltél szenet?
- Nem.
- Ha nem mondod meg odaszegelem a másik szárnyadat is! Te rendeltél szenet?
- Nem!
Odaszegezi a másik szárnyát is. A papagáj ott lóg és felnéz a szemben lévő falra. A falon ott van Krisztus a Feszületen. Ránéz a papagáj és így szól
- Te is szenet rendeltél?
Találkozik a kismalac a bátor nyuszikával.
- Szia, bátor nyuszika! Te tényleg nem félsz a rókától?
- Tényleg.
- Veled tarthatok? Hallottam, hogy pont erre vadászik, és nagyon félek.
- Gyere.
- Te bátor nyuszi, már érzem, hogy itt a róka a közelben. Biztos nem félsz?
- Biztos.
- Már látom is, ott vicsorog. Hogyhogy téged nem esz meg?
- Néhanapján viszek neki egy malacot.
A tigris egyik reggel nagyszerűen érezte magát, és elindult az erdőbe. Találkozott egy kis majommal, és ráordított:
- "Na ki a legfélelmetesebb állat a dzsungelben?"
A kis majom nagyon félt a tigristől, és reszkető hangon így felelt neki:
- Hát persze, hogy te vagy a legfélelmetesebb állat mind közül.
Kis idő múlva a tigris találkozott egy medvével és ráordított:
- "Na ki a legerősebb állat a dzsungelben?"
A medve nagyon megrettent, egész testében remegett, és így szólt:
- Hatalmas tigris, te vagy a legerősebb állat a dzsungelben mind közül.
A tigris már rettentő elégedett volt magával, amikor szembetalalkozott az elefánttal. Az elefánt éppen valami növényt rágcsált, amikor a tigris ráordított:
- "Na ki a legerősebb állat a dzsungelben?"
Az elefánt megragadta a tigrist az ormányával, felemelte, majd odavágta a földhöz, újra felvette, és addig rázta, amíg a tigrisből csak narancssárga és fekete foltokat lehetett látni, majd végül egy közeli fához vágta nagy mérgesen.
A tigris, miután összeszedte magát, így szólt az elefánthoz:
- Csak azért, mert nem tudod a választ, még nem kell ilyen dühösnek lenned...
Egy autós lerobban egy tanya mellett, és bemegy, hogy segítséget kérjen a gazdától. A tanyán mindenféle állat szaladgál, köztük egy malac falábbal. A látogató rácsodálkozik:
- Mondja, mi történt azzal a malaccal?
- Az egy nagyon különleges malac. Az egyik éjjel kigyulladt az istálló, és addig visított, míg fel nem ébredtünk. Addig is kihajtotta az összes állatot a szabadba, és így megmentette mindet.
- Ez igen! És megsérült a tűzben?
- Nem, épségben megúszta. Aztán egyszer később ott az erdőszélen megtámadott engem egy medve. A malac épp ott volt a közelben, ráugrott a medvére és leteperte. Megmentette az életemet.
- Értem. Tehát akkor sérült meg a lába?
- Nem, kutya baja se lett. Nemsokkal ezután meg kint a szántóföldön felborultam a traktorral, és az maga alá temetett. A malac odafutott, ásott egy nagy gödröt, és ki tudtam mászni a traktor alól.
- Hát így sebesült meg a lába!
- Nem még ettől se lett baja.
- Hát akkor miért van falába?
- Tudja, egy ilyen különleges állatot nem vág le az ember úgy egyszerre!
Egy nő elmegy a plébánoshoz:
- Tisztelendő úr, van két nőnemű papagájom, akik bár tudnak beszélni, de mindig csak azt mondják, hogy: "Ribancok vagyunk, dugni akarunk!"
A plébános elgondolkodik, majd azt mondja:
- Tudja mit, hozza el hozzám, nekem van két hím papagájom, akik éjjel-nappal a Bibliát olvasgatják és imádkoznak, biztos jó hatással lesznek rájuk.
A nő elviszi a papagájokat a plébánoshoz. Amikor a két lánypapagáj meglátja a két fiúpapagájt, így szólnak:
- Ribancok vagyunk, dugni akarunk!
Az egyik fiúpapagáj ránéz a másikra:
- Na végre, eldobhatjuk a Bibliát, imáink meghallgatásra találtak!
A versenyló a futam után be megy a kocsmába:
- Kérek egy vödör DAB sört!
Megissza, majd kér még egy vödör DAB sört. Miután végzett vele, azt mondja: megéheztem, kérek egy adag szénát! Mire a csapos rémülten:
- Abrak a dabra?
Szóval, egyszer a feleségemmel bementünk a városba, és bepillantottunk egy kis üzletbe. Öt percet sem voltunk benn, s kijövetelkor láttuk ám, hogy egy közterület fenntartó írja vadul a büntetőcédulát. Már éppen rakta volna bele a kis piros zacskóba, amikor odaértünk, és megszólítottam:
- Ne szívass már, mi lenne, ha egyszer tekintettel lennél egy idős állampolgárra is, de csak szerelte be az ablaktörlő alá az üzenetét.
-Akkor lerohadtfasiztáztam, mire lila lett a feje, és írt még egy feljelentést, hogy a gumik is kopottak. Még le is fényképezte őket. Ezután szarjankónak neveztem. A feje még lilább lett, a másik üzenetet is beerőltette az ablaktörlő alá, és elkezdett írni egy harmadikat, a fene tudja miről.
Akkor le****spicliztem, és ez így ment vagy 10 percig. A közterületes feje egyre lilult, a piros borítékok egyre szaporodtak.
Mindez egyáltalán nem zavart engem és a feleségemet, mi ugyanis busszal jöttünk be a városba. Minden napra kitalálunk valami izgi kis kalandot, hogy ne teljenek annyira unalmasan a napjaink.
Nagyon fontos ez a mi korunkban. xD
A hasára van tetoválva : hulladék megsemmisítő
Jó csávó lehet mer kilógni a sorból:-)