Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Re: nincs cím

#494555 Wall street Előzmény: #494553

A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK !

Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG ! :D :D

Csak a hülyék agresszíve…

#494553 Wall street

Csak a hülyék agresszívek. Elhiszed, vagy kiverjem a fogadat ?

:D Háát illyet :))))

Re: nincs cím

#490673 Wall street Előzmény: #490670

- Mi a különbség egy papagáj és az anyós között?

- ???

- A papagájt megtaníthatod kedves dolgokat mondani.

Re: nincs cím

#490670 Wall street Előzmény: #490669

Az öreg hölgy papagájt szeretne venni, ezért elmegy a kisállat-kereskedésbe. Sokáig nézegeti a papagájokat, majd megkérdezi az egyiktől

- Na, te cifratollpamacs, tudsz-e beszélni?

- És te vén madárijesztő, tudsz-e e repülni? :)))))))))))

Re: nincs cím

#490669 Wall street Előzmény: #490668

Három papagáj elrabol egy templomból egy papagájt. Mennek az őserdőben, hirtelen az egyik észrevesz egy vízesést és felkiált

- Mi a f*sz csobog?

Ezt megjegyzi a papagáj. Mennek tovább, összetalálkoznak egy óriási nagy majomcsordával, felkiált egy másik

- Szerencse, hogy lehúztam a fejemet, különben kib*szta volna a szememet!

Ezt is megjegyzi a papagáj. Mennek a sivatagban, látnak egy döglött tevét. Felkiált a harmadik

- Rúgd tökön, hátha csak szimulál!

Ezt is megjegyzi a papagáj.

A madár valahogy visszakerül a templomba, a pap éppen keresztel egy gyereket. A papagáj felkiált

- Mi a f*sz csobog? - Erre a pap eldobja a keresztet.

-Szerencse, hogy lehúztam a fejemet, különben kib*szta volna a szememet! - A pap elájul, a papagáj folytatja

- Rúgd tökön, hátha csak szimulál!

Re: nincs cím

#490668 Wall street Előzmény: #490666

Hazamegy a férfi, kinyitja az ajtót, látja, hogy a lakása tele van szénnel. Odamegy a papagájhoz és ezt mondja neki

- Te rendeltél szenet?

- Nem.

- Te rendeltél szenet?

- Nem.

- Ha nem mondod meg, odaszegezem a szárnyad a falhoz! Te rendeltél szenet?

- Nem.

Odaszegeli az egyik szárnyát.

- Te rendeltél szenet?

- Nem.

- Ha nem mondod meg odaszegelem a másik szárnyadat is! Te rendeltél szenet?

- Nem!

Odaszegezi a másik szárnyát is. A papagáj ott lóg és felnéz a szemben lévő falra. A falon ott van Krisztus a Feszületen. Ránéz a papagáj és így szól

- Te is szenet rendeltél?

Re: nincs cím

#490666 Wall street Előzmény: #490665

Találkozik a kismalac a bátor nyuszikával.

- Szia, bátor nyuszika! Te tényleg nem félsz a rókától?

- Tényleg.

- Veled tarthatok? Hallottam, hogy pont erre vadászik, és nagyon félek.

- Gyere.

- Te bátor nyuszi, már érzem, hogy itt a róka a közelben. Biztos nem félsz?

- Biztos.

- Már látom is, ott vicsorog. Hogyhogy téged nem esz meg?

- Néhanapján viszek neki egy malacot.

Re: nincs cím

#490665 Wall street Előzmény: #490662

A tigris egyik reggel nagyszerűen érezte magát, és elindult az erdőbe. Találkozott egy kis majommal, és ráordított:

- "Na ki a legfélelmetesebb állat a dzsungelben?"

A kis majom nagyon félt a tigristől, és reszkető hangon így felelt neki:

- Hát persze, hogy te vagy a legfélelmetesebb állat mind közül.

Kis idő múlva a tigris találkozott egy medvével és ráordított:

- "Na ki a legerősebb állat a dzsungelben?"

A medve nagyon megrettent, egész testében remegett, és így szólt:

- Hatalmas tigris, te vagy a legerősebb állat a dzsungelben mind közül.

A tigris már rettentő elégedett volt magával, amikor szembetalalkozott az elefánttal. Az elefánt éppen valami növényt rágcsált, amikor a tigris ráordított:

- "Na ki a legerősebb állat a dzsungelben?"

Az elefánt megragadta a tigrist az ormányával, felemelte, majd odavágta a földhöz, újra felvette, és addig rázta, amíg a tigrisből csak narancssárga és fekete foltokat lehetett látni, majd végül egy közeli fához vágta nagy mérgesen.

A tigris, miután összeszedte magát, így szólt az elefánthoz:

- Csak azért, mert nem tudod a választ, még nem kell ilyen dühösnek lenned...

Re: nincs cím

#490662 Wall street Előzmény: #490661

Egy autós lerobban egy tanya mellett, és bemegy, hogy segítséget kérjen a gazdától. A tanyán mindenféle állat szaladgál, köztük egy malac falábbal. A látogató rácsodálkozik:

- Mondja, mi történt azzal a malaccal?

- Az egy nagyon különleges malac. Az egyik éjjel kigyulladt az istálló, és addig visított, míg fel nem ébredtünk. Addig is kihajtotta az összes állatot a szabadba, és így megmentette mindet.

- Ez igen! És megsérült a tűzben?

- Nem, épségben megúszta. Aztán egyszer később ott az erdőszélen megtámadott engem egy medve. A malac épp ott volt a közelben, ráugrott a medvére és leteperte. Megmentette az életemet.

- Értem. Tehát akkor sérült meg a lába?

- Nem, kutya baja se lett. Nemsokkal ezután meg kint a szántóföldön felborultam a traktorral, és az maga alá temetett. A malac odafutott, ásott egy nagy gödröt, és ki tudtam mászni a traktor alól.

- Hát így sebesült meg a lába!

- Nem még ettől se lett baja.

- Hát akkor miért van falába?

- Tudja, egy ilyen különleges állatot nem vág le az ember úgy egyszerre!

Re: nincs cím

#490661 Wall street Előzmény: #490660

Egy nő elmegy a plébánoshoz:

- Tisztelendő úr, van két nőnemű papagájom, akik bár tudnak beszélni, de mindig csak azt mondják, hogy: "Ribancok vagyunk, dugni akarunk!"

A plébános elgondolkodik, majd azt mondja:

- Tudja mit, hozza el hozzám, nekem van két hím papagájom, akik éjjel-nappal a Bibliát olvasgatják és imádkoznak, biztos jó hatással lesznek rájuk.

A nő elviszi a papagájokat a plébánoshoz. Amikor a két lánypapagáj meglátja a két fiúpapagájt, így szólnak:

- Ribancok vagyunk, dugni akarunk!

Az egyik fiúpapagáj ránéz a másikra:

- Na végre, eldobhatjuk a Bibliát, imáink meghallgatásra találtak!

A versenyló a futam után…

#490660 Wall street

A versenyló a futam után be megy a kocsmába:

- Kérek egy vödör DAB sört!

Megissza, majd kér még egy vödör DAB sört. Miután végzett vele, azt mondja: megéheztem, kérek egy adag szénát! Mire a csapos rémülten:

- Abrak a dabra?

NYUGDÍJAS TROLL :)))

#489661 Koffein

Szóval, egyszer a feleségemmel bementünk a városba, és bepillantottunk egy kis üzletbe. Öt percet sem voltunk benn, s kijövetelkor láttuk ám, hogy egy közterület fenntartó írja vadul a büntetőcédulát. Már éppen rakta volna bele a kis piros zacskóba, amikor odaértünk, és megszólítottam:

- Ne szívass már, mi lenne, ha egyszer tekintettel lennél egy idős állampolgárra is, de csak szerelte be az ablaktörlő alá az üzenetét.

-Akkor lerohadtfasiztáztam, mire lila lett a feje, és írt még egy feljelentést, hogy a gumik is kopottak. Még le is fényképezte őket. Ezután szarjankónak neveztem. A feje még lilább lett, a másik üzenetet is beerőltette az ablaktörlő alá, és elkezdett írni egy harmadikat, a fene tudja miről.

Akkor le****spicliztem, és ez így ment vagy 10 percig. A közterületes feje egyre lilult, a piros borítékok egyre szaporodtak.

Mindez egyáltalán nem zavart engem és a feleségemet, mi ugyanis busszal jöttünk be a városba. Minden napra kitalálunk valami izgi kis kalandot, hogy ne teljenek annyira unalmasan a napjaink.

Nagyon fontos ez a mi korunkban. xD

Re: Dobravícseee!

#488686 Fornit Előzmény: #488660

A világ legnagyobb filozófusa saját bevallása szerint, és sztálinistája:)))

Koccintós boron, tyúkhúron, éticsigán, és műanyagon él a dinnyési mocsárvilágban lévő tanyáján.