Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Wall street Előzmény: #490668

Három papagáj elrabol egy templomból egy papagájt. Mennek az őserdőben, hirtelen az egyik észrevesz egy vízesést és felkiált

- Mi a f*sz csobog?

Ezt megjegyzi a papagáj. Mennek tovább, összetalálkoznak egy óriási nagy majomcsordával, felkiált egy másik

- Szerencse, hogy lehúztam a fejemet, különben kib*szta volna a szememet!

Ezt is megjegyzi a papagáj. Mennek a sivatagban, látnak egy döglött tevét. Felkiált a harmadik

- Rúgd tökön, hátha csak szimulál!

Ezt is megjegyzi a papagáj.

A madár valahogy visszakerül a templomba, a pap éppen keresztel egy gyereket. A papagáj felkiált

- Mi a f*sz csobog? - Erre a pap eldobja a keresztet.

-Szerencse, hogy lehúztam a fejemet, különben kib*szta volna a szememet! - A pap elájul, a papagáj folytatja

- Rúgd tökön, hátha csak szimulál!