Re: gl
kerikoma Előzmény: #149149Reggelig még sok idő van...
Tegnap shortot hoztam át mára és későn raktam be a visszavétet és aztán mentem a piac után sőt még bele is adtam kétszer is. Mikor láttam, hogy baj van fodítottam, de így is terveztem, csak én 950-él akartam fordítani és nem 400-nál. Akkor giga szép hetem lett volna. El bal****kodtam de lesz még ilyen szerintem...