Re: gl
Alex74 Előzmény: #149189Hát én nem értem, hogy ez hova megy. Ezt játszotta két hete is :o(
A nagy emelkedésre a shortot visszavettem reggel nyitóban, mint később kiserült napi maxon...
No comment. A melóhelyen nem bírom figyelni, lehet így nem is érdemes csinálni :o(
Holnap nem vagyok gép előtt, nem tudom hova tegyem a stopot. Ráadni nem fogok tudni, tanácstalan vagyok.
Pedig annyira jól mutatna egy sziklás hegység a charton :o)