Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

kerikoma Előzmény: #149189

A fogadalmakat nehéz betartani sajna... Én is mindig fogadkozok, de ha a vér hajt, kell engedni, mert ha bejön, akkor nagyon jó. A héten ha ma nem hibázok, nagyon jó lettem volna, hosszú hónapok óta először giga hét, de még a holnap vissza van. Lehet összejön:)

Ez a fórum segítsége a kereskedésbe nekem sokat számít, akárki akár mit is mond:-)