Re: gl
kerikoma Előzmény: #149164Holnap ha netán réssel nyit fel, akkor dobom a pakkot és lehet hogy fodítok ismét, de ez még sok mindenen fog múlni.
Ha lefele fog állni a zászló, akkor a stopp mindent lerendez:)
Közbe figyelni kell a topikot, mert sok hasznos dolgot lehet kiszűrni:))))
Ez nem nyalás áááááááá, dehogy:))))