Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

kerikoma Előzmény: #149164

Holnap ha netán réssel nyit fel, akkor dobom a pakkot és lehet hogy fodítok ismét, de ez még sok mindenen fog múlni.

Ha lefele fog állni a zászló, akkor a stopp mindent lerendez:)

Közbe figyelni kell a topikot, mert sok hasznos dolgot lehet kiszűrni:))))

Ez nem nyalás áááááááá, dehogy:))))