Regisztráció Elfelejtett jelszó

Takarék Jelzálogbank fórum

Re: nincs cím

#128457 Hibaz Előzmény: #128441

Vételi pánik után,amikor kiürül az eladói oldal..:::))))

most ilyen....

Re: nincs cím

#128446 matgab Előzmény: #128441

biztos tető körül van , mert nekem is vehetnékem támadt -de nem veszek...

Mondjuk ez alapján inkább 1500 lesz holnap, egy kivezetéssel megspékelve..

Re: nincs cím

#128439 Hathor Előzmény: #128436

az..

mondtam én hogy fogod majd figyelni..

engem is jól átvágott..

1328.

érdekes, hogy öntik a piacot és az FHB lesz@rja,,

Re: nincs cím

#128438 wizes Előzmény: #128436

Igen.

Habozok még, csak a felét vettem vissza, azóta 70-et emelkedett.

Hová száguld?

Re: nincs cím

#128346 wizes Előzmény: #127705

És én marha tegnapelőtt kiszálltam 1163-on, - rosszul írtam a 1063-at, hazudtam o))) - tegnap még rágyorsított, de féltem mert tegnap nem tudtam netközelben lenni.

Mindegy, ma-holnap olcsóbban bespájzolok egy időre.

Re: nincs cím

#128199 Atesz11 Előzmény: #127962

Én is!Váááááááá

Nem mindig kifizetődő az ugrálás!

Mostanában kevesebbet ugrálok!

Re: nincs cím

#127991 Dr. ursi Előzmény: #127984

abban erős, amiben full vagyok.

fhb-ben is csak lofót kellett volna április körülről tartani, de én is ugráltam :o(

Re: nincs cím

#127973 Dr. ursi Előzmény: #127962

nekem hifó 1142 ...

eccerűbb lett volna lofót tartani :o(

sztem ki fogják vezetni.