Vételi pánik után,amikor kiürül az eladói oldal..:::))))
most ilyen....
Vételi pánik után,amikor kiürül az eladói oldal..:::))))
most ilyen....
:))) nálam ta célár volt 1310... Innentől pasz :) kicsi a forgalom ,tömés lesz.
nekem meg tippem sincs.. ezt szerintem nehéz megjósolni
biztos tető körül van , mert nekem is vehetnékem támadt -de nem veszek...
Mondjuk ez alapján inkább 1500 lesz holnap, egy kivezetéssel megspékelve..
sztm tető körül vagyunk, persze szvsz
az..
mondtam én hogy fogod majd figyelni..
engem is jól átvágott..
1328.
érdekes, hogy öntik a piacot és az FHB lesz@rja,,
Igen.
Habozok még, csak a felét vettem vissza, azóta 70-et emelkedett.
Hová száguld?
derék papír ez...
És én marha tegnapelőtt kiszálltam 1163-on, - rosszul írtam a 1063-at, hazudtam o))) - tegnap még rágyorsított, de féltem mert tegnap nem tudtam netközelben lenni.
Mindegy, ma-holnap olcsóbban bespájzolok egy időre.
Nálam 1250 volt a célár,elérte......innentől passz.....
Rábát kezdtem el akkoriban veszegetni,de nem eleget!:)
az akkor jó, ha vettél is vmit :)
Én is!Váááááááá
Nem mindig kifizetődő az ugrálás!
Mostanában kevesebbet ugrálok!
abban erős, amiben full vagyok.
fhb-ben is csak lofót kellett volna április körülről tartani, de én is ugráltam :o(
sajna csak kevéske, mert majdnem full vagyok másban és erős a hitem.