Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

wizes Előzmény: #127705

És én marha tegnapelőtt kiszálltam 1163-on, - rosszul írtam a 1063-at, hazudtam o))) - tegnap még rágyorsított, de féltem mert tegnap nem tudtam netközelben lenni.

Mindegy, ma-holnap olcsóbban bespájzolok egy időre.