Re: nincs cím 2009. szeptember 24. 9:33 Hathor Előzmény: #128436 az.. mondtam én hogy fogod majd figyelni.. engem is jól átvágott.. 1328. érdekes, hogy öntik a piacot és az FHB lesz@rja,,