Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #128441

biztos tető körül van , mert nekem is vehetnékem támadt -de nem veszek...

Mondjuk ez alapján inkább 1500 lesz holnap, egy kivezetéssel megspékelve..