Re: nincs cím 2009. szeptember 24. 9:36 matgab Előzmény: #128441 biztos tető körül van , mert nekem is vehetnékem támadt -de nem veszek... Mondjuk ez alapján inkább 1500 lesz holnap, egy kivezetéssel megspékelve..