"...Ma még felszámolom a maradék Telekom pakkomat,..."
Na végre! :) Így már legalább kilőhet 330-ig. (ha viszont meghagyod, akkor még ezen a héten beesik 300 alá..) :-)
"...Ma még felszámolom a maradék Telekom pakkomat,..."
Na végre! :) Így már legalább kilőhet 330-ig. (ha viszont meghagyod, akkor még ezen a héten beesik 300 alá..) :-)
Nokiában is benne voltam :-) (jobban mint ebben az izében) Ma még felszámolom a maradék Telekom pakkomat, majd jövőre új lendülettel csipegetek.
http://www.investor.hu/news/20131222-a-nokia-volt-az-ev-tozsdei-sztorija-2013-ban.html
Jó cikk, sok mindenben egyezik az én látásmódommal...., nem mellessleg nem nehéz asszociációt találni az Mtelekom és Nokia életútja között. Szerintem ilyen célból is íródhatott a cikk.
No para! Az euró/huf árfolyam környékén marad az idők végezetéig. Luk@cs evangélium II. paragrafus 1.bekezdés 2014/01.01. :)
"...Nem lesz semmiféle duplaalj."
Ajajj, akkor ezek szerint nem áll meg 273 előtt, hanem tovább esik 250-ig (?) .. :-)
Kár reménykedni!Ez tőzsde, nem az éjféli mise. Nem lesz semmiféle duplaalj.
Na végre egy jó hír! :-) Kosárkáim végig nyitva lesznek. Több évnyi esést nem lehet csak úgy egyből megfordítani, kell hozzá egy teherbíró duplaalj.
A két céget, két teljesen különböző story hajtja!A hasonlóság kb. annyi, mint fal mellett sz@rni vagy sz@r mellett falni.Aki a közeljövőben a korrekcióktól eltekintve shortban gondolkodik a telkóban, nagyon rá fog b@szni.Vakság nem észrevenni, hogy pénzügyi csoportok éppen egy kibontakozó nemzetközi mániát próbálnak a telkóra adaptálni, ami egy végletekig adott papírnál hatalmas pozitív meglepetésekkel szolgálhat.
Remélem 293-ig meg sem áll lefelé... 283 még jobb volna duplaaljnak. )
Na, akkor lassan megint 2xx lesz.... pedig olyan szívesen adtam volna Neked 320 felett! :-) Majd legközelebb.....
Ezt visszabüfizték.... lehet majd megint csipegetni :-)
Rükverc tömés megy... kosárkáimba csak úgy hullanak a pakkocskák... :)
Majd azt én tudom, hogyan kell, bízd ide!... ügyesen úgy spekulálok, hogy 4-5 hónap múlva beker +2 Ft-on dobni tudjam. :-)
Szerintem vegyél most..... persze vehetsz 325-ért is záróban, elvégre az olcsóbb! :-)
1 év? Ilyen rövid távra én nem tervezek! :-)
Záróban asszem megint vennem kell ebből az izéből...
Ugyan már... azt az 1 évet a vétén leülöd! :-) Szerintem most inkább ne tesztelgessen semmi 50 napos izét... de ha mindenképpen tesztelni akar, akkor inkább az 1000 naposat! :-)
Záró forgalmára kiváncsi vagyok!
Sztem az 50 napos mozgót vissza kell(ene) tesztelnie vagy úgy, hogy oldalazva bevárja míg felemelkedik a vonal, vagy úgy, hogy rövidesen visszaesik rá.
Dehogy adom! Majd a bekerem fölött 2 Ft-al, szokás szerint... sok idő van még addig. :-)
Mondtam már azt, hogy jókor vettél?? :-) Szerintem most add el! ( szeretném 320 felett látni még idén! :-)