Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mtelekom részvény

Re: nincs cím

#684484 birkanyiiroo Előzmény: #684481

"...Ma még felszámolom a maradék Telekom pakkomat,..."

Na végre! :) Így már legalább kilőhet 330-ig. (ha viszont meghagyod, akkor még ezen a héten beesik 300 alá..) :-)

Re: nincs cím

#684481 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #684459

Nokiában is benne voltam :-) (jobban mint ebben az izében) Ma még felszámolom a maradék Telekom pakkomat, majd jövőre új lendülettel csipegetek.

Re: nincs cím

#684208 Labandy Előzmény: #684202

No para! Az euró/huf árfolyam környékén marad az idők végezetéig. Luk@cs evangélium II. paragrafus 1.bekezdés 2014/01.01. :)

Re: nincs cím

#684202 birkanyiiroo Előzmény: #684199

"...Nem lesz semmiféle duplaalj."

Ajajj, akkor ezek szerint nem áll meg 273 előtt, hanem tovább esik 250-ig (?) .. :-)

Re: nincs cím

#684199 Boby. Előzmény: #684198

Kár reménykedni!Ez tőzsde, nem az éjféli mise. Nem lesz semmiféle duplaalj.

Re: nincs cím

#684198 birkanyiiroo Előzmény: #684178

Na végre egy jó hír! :-) Kosárkáim végig nyitva lesznek. Több évnyi esést nem lehet csak úgy egyből megfordítani, kell hozzá egy teherbíró duplaalj.

Re: nincs cím

#684195 Boby. Előzmény: #684178

A két céget, két teljesen különböző story hajtja!A hasonlóság kb. annyi, mint fal mellett sz@rni vagy sz@r mellett falni.Aki a közeljövőben a korrekcióktól eltekintve shortban gondolkodik a telkóban, nagyon rá fog b@szni.Vakság nem észrevenni, hogy pénzügyi csoportok éppen egy kibontakozó nemzetközi mániát próbálnak a telkóra adaptálni, ami egy végletekig adott papírnál hatalmas pozitív meglepetésekkel szolgálhat.

Re: nincs cím

#684071 birkanyiiroo Előzmény: #684067

Majd azt én tudom, hogyan kell, bízd ide!... ügyesen úgy spekulálok, hogy 4-5 hónap múlva beker +2 Ft-on dobni tudjam. :-)

Re: nincs cím

#684049 birkanyiiroo Előzmény: #684043

1 év? Ilyen rövid távra én nem tervezek! :-)

Záróban asszem megint vennem kell ebből az izéből...

Re: nincs cím

#684043 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #684035

Ugyan már... azt az 1 évet a vétén leülöd! :-) Szerintem most inkább ne tesztelgessen semmi 50 napos izét... de ha mindenképpen tesztelni akar, akkor inkább az 1000 naposat! :-)

Záró forgalmára kiváncsi vagyok!