Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #684459Nokiában is benne voltam :-) (jobban mint ebben az izében) Ma még felszámolom a maradék Telekom pakkomat, majd jövőre új lendülettel csipegetek.
Nokiában is benne voltam :-) (jobban mint ebben az izében) Ma még felszámolom a maradék Telekom pakkomat, majd jövőre új lendülettel csipegetek.