Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #684178Na végre egy jó hír! :-) Kosárkáim végig nyitva lesznek. Több évnyi esést nem lehet csak úgy egyből megfordítani, kell hozzá egy teherbíró duplaalj.
Na végre egy jó hír! :-) Kosárkáim végig nyitva lesznek. Több évnyi esést nem lehet csak úgy egyből megfordítani, kell hozzá egy teherbíró duplaalj.