Hozzászólás
Boby.http://www.investor.hu/news/20131222-a-nokia-volt-az-ev-tozsdei-sztorija-2013-ban.html
Jó cikk, sok mindenben egyezik az én látásmódommal...., nem mellessleg nem nehéz asszociációt találni az Mtelekom és Nokia életútja között. Szerintem ilyen célból is íródhatott a cikk.