Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #684481

"...Ma még felszámolom a maradék Telekom pakkomat,..."

Na végre! :) Így már legalább kilőhet 330-ig. (ha viszont meghagyod, akkor még ezen a héten beesik 300 alá..) :-)