Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #684481"...Ma még felszámolom a maradék Telekom pakkomat,..."
Na végre! :) Így már legalább kilőhet 330-ig. (ha viszont meghagyod, akkor még ezen a héten beesik 300 alá..) :-)
"...Ma még felszámolom a maradék Telekom pakkomat,..."
Na végre! :) Így már legalább kilőhet 330-ig. (ha viszont meghagyod, akkor még ezen a héten beesik 300 alá..) :-)