Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #684507Kár... mert így természetesen 250-ig fog esni... (de nincs nagy gááz, mert onnan ismét ralli jön 296-ig) :-)
Kár... mert így természetesen 250-ig fog esni... (de nincs nagy gááz, mert onnan ismét ralli jön 296-ig) :-)