Hozzászólás
KoffeinMost értem gép elé, csak annyit tudok mondani, hogy semmit... le sem írom kavargó gondolataimat... beszáll az ing, 50pontal fentebb vagyunk, ahelyett, hogy lentebb lennénk áááh kész téboly ez a papír...
Most értem gép elé, csak annyit tudok mondani, hogy semmit... le sem írom kavargó gondolataimat... beszáll az ing, 50pontal fentebb vagyunk, ahelyett, hogy lentebb lennénk áááh kész téboly ez a papír...