Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Koffein

Most értem gép elé, csak annyit tudok mondani, hogy semmit... le sem írom kavargó gondolataimat... beszáll az ing, 50pontal fentebb vagyunk, ahelyett, hogy lentebb lennénk áááh kész téboly ez a papír...