Re: nincs cím 2011. április 4. 14:56 hAliG Előzmény: #368041 Erre az ING hírre mennie kell(ene) egy keveset szvsz. 2009 májusban ilyen hír jött volna valamelyik kis/közép papírban, hogy ING beszállt ~1,6mrd Ft-tal, az rallyzott volna 4-5 napig :D