Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #368041

Erre az ING hírre mennie kell(ene) egy keveset szvsz.

2009 májusban ilyen hír jött volna valamelyik kis/közép papírban, hogy ING beszállt ~1,6mrd Ft-tal, az rallyzott volna 4-5 napig :D