Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban

#368114 hAliG Előzmény: #368101

Mármint a 4000 db-os puffer (arra válaszoltam)

Re: Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban

#368087 hAliG Előzmény: #368077

Hamarosan teljesülni fog :)

Kint kezdenek belelendülni..

Re: Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban

#368077 Hibaz Előzmény: #368044

1,5 év után sikerült belépnem feleségem Nyesz számlájára !! Örömmel látom, neki is vettem 205 db rv-t akkoriban,gyorsan be is álltam 2845-re,visszavonásig..:))

Re: nincs cím

#368057 hAliG Előzmény: #368051

9.58

közben 9.6

Azt kívánom, hogy vennék meg a "majom" 4000 db-os pufferjét :D

Re: nincs cím

#368051 hAliG Előzmény: #368041

Erre az ING hírre mennie kell(ene) egy keveset szvsz.

2009 májusban ilyen hír jött volna valamelyik kis/közép papírban, hogy ING beszállt ~1,6mrd Ft-tal, az rallyzott volna 4-5 napig :D

Re: Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban

#368046 zeeh_ Előzmény: #368044

A meglévők már nálam is bent állnak, nehogy meló legyen, oszt' elmarad. :)

9,53

Re: Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban

#368044 hAliG Előzmény: #368039

Én beteszem 3200-ra eladásra az egészet még most, időben :D :D :D

Most értem gép elé, csak…

#368041 Koffein

Most értem gép elé, csak annyit tudok mondani, hogy semmit... le sem írom kavargó gondolataimat... beszáll az ing, 50pontal fentebb vagyunk, ahelyett, hogy lentebb lennénk áááh kész téboly ez a papír...

Re: Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban

#368038 hAliG Előzmény: #368033

2 cent... nem tudom. Volt olyan rés, amit nem töltött vissza, csak 3 hónap múlva. Azt mondjuk nem nagyon szeretném, habár, ha 3200-on kiszállnék és visszajönne ~2450-re... :)))

Re: Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban

#368033 zeeh_ Előzmény: #368028

Az lenne érdekes, hogy elmaradna a rés töltés, de szerintem be fogja tölteni, mielőtt tovább indul. Ha meg mégsem, majd 12 euro után visszajövünk érte. :)

Legalább kicsit utolértek bennünket ezzel a 9.5-tel.